22 Eylül 2017 Cuma

Ara sınav mazeret sınavları tarihleri ve öğrenci listesi

19 Nisan 2017 Çarşamba 16:03 tarihinde eklendi | 450 defa okundu

S

OKUL NO

BÖLÜMÜ

ADI SOYADI

DERSİN ADI

ÖĞR. GÖR.

BEL.

KABUL

RED

1

1613201014

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Hafize KIRDAR

Paket Programları 1

Buğra ÖZENOĞLU

Rapor

Kabul

2

1623209042

Aşçılık

Tahir KELEŞ

Mutfak Uygulamaları II

Sultan AYRIÇ

Rapor

Kabul

3

1523210003

Bankacılık ve Sigortacılık

Melike HİNDİOĞLU

Yatırım Analizi ve Portföy Yönetimi

İrfan SEKTİOĞLU

Sınav Belgesi

Kabul

4

1513210053

Bankacılık ve Sigortacılık

Ahmet Mert AN

İNGİLİZCE II

Adnan SELMAN

Rapor

Kabul

5

162321042

Bankacılık ve Sigortacılık

Buse TUTAK

A.İ.İ.T. II

Durmuş KARAMAN

Rapor

Kabul

6

1613206044

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Ayşe GENCER

A.İ.İ.T. II

Durmuş KARAMAN

Rapor

Kabul

7

1513204068

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

Süleyman VEZİROĞLU

Türk Dili II

Halit TOPTAŞ

Ölüm Belgesi

Kabul

 

 

 

 

A.İ.İ.T. II

Durmuş KARAMAN

 

Kabul

 

 

 

 

Muhasebe

Ahmet ÇAYIRÇİMEN

 

Kabul

 

 

 

 

Seminer ve Rapor Hazırlama

Hidayet ACAR

 

Kabul

 

 

 

 

İnsan Kaynakları Yönetimi

Ayşen PEKER

 

Kabul

 

 

 

 

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Mehmet YILMAZER

 

Kabul

 

 

 

 

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Elif Cemre ÇOLAK

 

Kabul

 

 

 

 

Etkili Sunum Teknikleri

Halit TOPTAŞ

 

Kabul

 

 

 

 

Örgütsel Davranış

Meriç PEHLİVAN

 

Kabul

 

 

 

 

Kamu ve Özel Kesim Yapısı

Elif Cemre ÇOLAK

 

Kabul

8

1513210028

Bankacılık ve Sigortacılık

Özge ARI

A.İ.İ.T. II

Durmuş KARAMAN

Rapor

Kabul

9

1413201049

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Faden BUGDAYCI

Yönetim Muhasebesi

Elif TURHAN

 

Kabul

 

 

 

 

Muhasebe Denetimi

Elif TURHAN

 

Kabul

 

 

 

 

Bankacılık ve Sigortacılık

Özge ÖZGEN

 

Kabul

10

1113210038

Bankacılık ve Sigortacılık

Abdullah ÇALIŞKAN

Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri

Mehmet Buğra TURHAN

Rapor

Kabul

 

 

 

 

Sigorta Muhasebesi

Elif TURHAN

 

Kabul

11

1413213016

Turizm Rehberliği

Ayşe DEMİRCAN

Türk İslam Sanatı

Hakan ALPASLAN

Muayene Kağıdı

Kabul

 

 

 

 

Anadolu Tarihi ve Uygarlıkları II

Hatice SARIGÖK

Rapor

Kabul

12

1413210041

Bankacılık ve Sigortacılık

Zeliha Nur AKKAŞ

A.İ.İ.T. II

Durmuş KARAMAN

Rapor

Kabul

 

 

 

 

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Afife Esin DALGAR

Sınav Belgesi

Kabul

13

1313201034

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Şakir KARATAŞ

Yönetim Muhasebesi

Elif TURHAN

Rapor

Kabul

14

1513209054

Aşçılık

Yusuf CANTÜRK

Pişirme Yöntemleri II

Cengizhan ALABACAK

Rapor

Kabul

 

 

 

 

Türk Dili II

Halit TOPTAŞ

 

Kabul

 

 

 

 

A.İ.İ.T. II

Durmuş KARAMAN

 

Red

 

 

 

 

İngilizce II

Adnan SELMAN

 

Kabul

 

 

 

 

Yöresel Mutfaklar II

Cengizhan ALABACAK

 

Kabul

 

 

 

 

Mutfak Çeşitleri

Şenay AKYEL

 

Kabul

 

 

 

 

Mutfak Ürünleri I

Zehra ALBAY

 

Red

15

1613210036

Bankacılık ve Sigortacılık

Sıla CAN

Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri

Mehmet Buğra TURHAN

Rapor

Kabul

 

 

 

 

Borçlar Hukuku

Elif Cemre ÇOLAK

 

Kabul

 

 

 

 

İstatistik

Özge ÖZGEN

 

Kabul

 

 

 

 

Bireysel Emeklilik Sistemi

Alperen ALBAYRAK

 

Kabul

 

 

1

Öğr.Gör. Dr.Meriç PEHLİVAN

14,00

26.04.2017

2

Öğr.Gör. İrfan SEKTİOĞLU

16.00

25.04.2017

3

Yrd.Doç.Dr. Durmuş KARAMAN

12.00

24.04.2017

4

Yrd.Doç.Dr. Bülent ÖZGÜL

15.30

24.04.2017

5

Yrd.Doç.Dr. Tuğrul HOCAOĞLU

14.00

25.04.2017

6

Okt. Halit TOPTAŞ

14.00

24.04.2017

7

Okt. Memduha SERT

16.00

25.04.2017

8

Öğr.Gör. Hidayet ACAR

16.00

27.04.2017

9

Okt. Füsun CESUR

10.00

26.04.2017

10

Okt. Adnan SELMAN

13.00

25.04.2017

11

Öğr.Gör.Ahmet ÇAYIRÇİMEN

13.30

27.04.2017

12

Öğr.Gör. Hatice ÖZCAN

11.30

27.04.2017

13

Öğr.Gör. Hatice SARIGÖK

12.30

26.04.2017

14

Öğr.Gör. İpek ÜNAL

14.00

26.04.2017

15

Öğr.Gör. Mehmet YILMAZER

13.00

25.04.2017

16

Öğr.Gör. Şenay AKYEL

13.00

26.04.2017

17

Öğr.Gör Afife Esin DALĞAR

10.00

26.04.2017

19

Öğr.Gör. Taner SARIOĞLU

13.30

25.04.2017

20

Öğr.Gör. Gültaze GÜL

11.00

28.04.2017

 

21

Öğr.Gör. Zehra ALBAY

11.00

24.04.2017

 

22

Öğr.Gör. Elif Cemre ÇOLAK

15.00

26.04.2017

 

23

Öğr.Gör. Burak DENİZTAŞ

10.30

25.04.2017

 

24

Öğr.Gör. Mehmet Buğra TURHAN

14.00

28.04.2017

 

25

Öğr.Gör. Hakan ALPASLAN

15.00

25.04.2017

 

26

Öğr.Gör. Elif TURHAN

14.00

28.04.2017

 

27

Öğr.Gör. Tolga GÜNGÖR

12.00

25.04.2017

 

28

Öğr.Gör. Sultan AYRIÇ

13.30

27.04.2017

 

29

Öğr.Gör. Ayşen PEKER

14.00

24.04.2017

 

30

Öğr.Gör. Alperen ALBAYRAK

16.00

26.04.2017

 

31

Öğr.Gör. Özge ÖZGEN

10.30

28.04.2017

 

32

Öğr.Gör. Cengizhan ALABACAK

10.30

25.04.2017

 

33

Öğr.Gör.Buğra ÖZENOĞLU

14.00

25.04.2017

 

34

Öğr.Gör.Eyüphan ÖZDAŞLI

10.00

25.04.2017