20 Eylül 2017 Çarşamba

Müdürlerimiz

11075 defa okundu

Müdürlerimiz:

Kurucu Müdür - Prof.Dr. Nuri ÖZEK  (03.10.1992 - 10.10.2004)


Prof.Dr. Cahit BALABANLI (10.10.2004 - 27.09.2006)


Doç.Dr. Hasan KALYONCU (27.09.2006 - 10.05.2007)


Yrd.Doç.Dr. Musa TÜRKOĞLU (10.05.2007 - 09.06.2008)


Prof.Dr. Ramazan BUYRUKÇU (09.06.2008 - 08.08.2008)


Prof.Dr. Talat SAKALLI (08.08.2008 - 01.11.2010)


Öğr.Gör. Bülent ÖZGÜL (01.11.2010 - 08.06.2011)


Doç.Dr. Rifat OKUDAN (08.06.2011 - 25.04.2013)


Doç.Dr. Şakir ŞAHİN ( 30.04.2013 - 13.05.2013) (Müdür V.)


Doç.Dr. Muhammet Sadık AKDEMİR (13.05.2013 - ....06.2015)


Doç. Dr. Nilüfer NEGİZ (....06.2015 - ................ )